Wspólne oglądanie “The Chosen” – S1 E8 – “Ja Nim jestem”

Wspólne oglądanie "The Chosen" - S1 E8 - "Ja Nim jestem"
Data wydarzenia:
2 kwietnia 2023    
Start:
16:00
Liczba uczestników:
40
Organizator:
Fundacja "Dobry Zakątek"

Epizod 8 – opis:  Po cudownej wizycie w domu Szymona, Jezus i jego uczniowie opuszczają Kafarnaum pod presją władz religijnych i rzymskich. Jezus niespodziewanie zatrzymuje się przy Studni Jakuba na ważne spotkanie.

The Chosen – światowy hit, o którym miliony ludzi nie przestają mówić. Pierwszy wielosezonowy serial o życiu Jezusa oparty na prawdziwych historiach. Pokazuje Ewangelię oczami osób, które znały Go osobiście.

Charyzmatyczny rybak walczący z długiem, piękna kobieta zmagająca się z demonami i utalentowany księgowy wykluczony ze społeczeństwa. Oni jako pierwsi spotykają Jezusa, który dokonując cudów, rozpoczyna swoją misję, aby zmienić świat. Jeszcze nie wiedzą, że to początek globalnej rewolucji, która rozpocznie nową erę w historii.

The Chosen to opowieść o najbardziej wpływowej osobie świata. Skupia się na relacjach Chrystusa z ludźmi z różnych warstw społecznych. Twórcy pokazują znane opowieści, ale w całkowicie nowej perspektywie. Pierwszy sezon, opowiada historie powołań pierwszych naśladowców. Przedstawia kulturowy kontekst postaci, ukazując jednocześnie poświęcenie na jakie muszą się zdobyć, by podążać za Jezusem.

Zapraszamy na wspólne oglądanie + rozmowę

Sala św. Marka; Dobry Zakątek; ul. Słowackiego 8 wej. A; Konstancin – Jeziorna

Bezpłatne wejściówki: POBIERZ

 

The_Chosen_plakat_terminy_dobry_zakatek